Ersey Group

İnşaat Malzemeleri Tedarikçisi

İnşaat malzemeleri tedarikçisi olarak hizmet veren firmamız bu sektörde kullanımı yaygın tüm ürünlerin teminini sağlamaktadır.

blank
blank
inşaat3

İnşaat Malzemeleri Tedarikçisi
Ersey Group

İnşaat sektörü daima büyüyen ve gelişen bir sektördür. Firmamız inşaat için gerekli her malzemeyi bünyesinde bulundurur. İnşaat malzemeleri denilince akla hemen bir bina yapımı gelse de bir evin, ofisin, iş yerinin odasını değişmek yeni bir mutfak, banyo yapmak veya onarım yapmak için de inşaat malzemesine ihtiyaç duyulur.

inşaat2
blank

İnşaat Malzemeleri Hakkında Bilgiler

Yani yeni bir bina kurmanın yanı sıra tamir, onarım ve bakım işlemleri için ihtiyaç duyacağınız malzemeleri inşaat malzemeleri tedarikçisinde bulabilirsiniz. İnşaat malzemeleri tedarikçisinde her ürünü bulabileceğiniz için parça parça malzeme almakla uğraşamazsınız. Farklı marka ve çeşitlerde inşaat malzemelerine aynı çatı altında ulaşma imkânı sunuyoruz.

İnşaat Malzemeleri Nelerdir?

blank
blank

İnşaat malzemeleri tedarikçisi içerisinde inşaat için gerekli tüm yapı malzemeleri satılır. İnşaat yaparken kullanılması gereken malzemeleri belirlemek ve doğru malzeme seçimi oldukça önemlidir. Kaba yapı malzemeleri olarak; kum, kaya, kil, taş, mıcır, çakıl, kireç, tuğla, çimento, briket, kereste, gaz beton, bloklar, çelik hasır, inşaat demiri, kereste, tavlı tel, mozaik, beton çivisi, inşaat çivisi ürünleri bulunur. Kaba yapı malzemelerinin yanı sıra; plastik, çatı, yalıtım malzemeleri, seramik, kiremit, havalandırma, ısıtma ve soğutma, hazır beton, çelik, demir, betopan, cam, boya, plywood, aydınlatma, boru, alüminyum, alçı ve ahşap malzemeleri de bünyemizde yer alan inşaat malzemelerindendir.

inşaat4
blank
inşaat
blank

İnşaat Malzemeleri Özellikleri Nelerdir?

İnşaat malzemeleri tedarikçisi olarak hizmet veren firmamız, en hesaplı ve uygun ürünleri sizlere ulaştırır. İnşaat malzemelerini tek çatı altında toplayarak farklı markalar ve ürünleri bir araya getirdik. İnşaat malzemesi adı altında gerekli olan tüm ürünleri firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

İnşaat yaparken kullanılacak malzemelerin kalitesi ne kadar iyi ise yapılacak inşaatta o derece iyi olur. Satışını yaptığımız ürünler, fiyatları bakımından cazip ve ödeme kolaylıkları ile sizlere sunulmaktadır. Kaliteli ve yüksek performans sunan ürünlerdir. Defosuz, kolay bir şekilde alacağınız ve kolaylıkla saklayabileceğiniz ürün skalamız mevcuttur. İnşaat malzemeleri için olan şartnameye uygundur ve garanti süresi bulunan ürünlerdir. Sağlıklı ve kaliteli hammaddelerden üretilen ürünler ile güvenli bir yapı oluşturabilirsiniz.

blank
blank
Şimdi İletişime Geçin

İletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.