Ersey Group

Mermer Tedarikçisi

Mermer tedarikçisi olarak hizmet veren firmamız birbirinden farklı ürünleri sizlere sunmaktadır.

blank
blank
mermer5

Mermer Tedarikçisi
Ersey Group

Mermer tedarikçisi olarak kaliteli mermerleri, atölyelerden ve maden ocaklarından temin etmekteyiz. Özenle seçtiğimiz mermerleri kalite kontrol yaparak satın alma işlemini sağlıyoruz. Mermer tedarikçisi olarak, işletmeler ve kişileri özenle seçilmiş malzemeler ile buluşturuyoruz.

mermer3
blank

Mermer Hakkında Bilgiler

Tedarikçi ile malzeme sorunu yaşamadan işlemlerinizi halledebilirsiniz. Mermer seçimi yaparken damarlarına dikkat ederek kaliteli ürünler seçmekteyiz. Mermer atölyelerinden seçim yaparken mermerin kesilmesi ve yeniden yapılandırıldığında ortaya çıkan sonuca göre iyi olanları tercih etmekteyiz. Mermer, kullanım itibarı ile yapıları oluşturan değerli malzemelerden biridir. Bu nedenle doğru ve kaliteli malzeme kullanımı ile kullanım alanının ömrünü uzatabilirsiniz. Birçok alanda kullanılan mermer, kalitesiz olması halinde uygulanan yerlerin kısa bir süre sonra bozulmasına neden olabilir.

Mermer Çeşitleri Nelerdir?

blank
blank

Mermer tedarikçisi, maden ocaklarından çıkartılan ve daha sonra işlenerek birçok alanda kullanılan mermer malzemesini sizler ile buluşturur. Mimari eserlerin tasarımında kullanılan mermer seçimi yapıyı en üst noktaya taşıyabilir. Bu nedenle kullanım yerine göre doğru ürün tercihi yapmak gerekir. Mermerin işlenmesi ile şekil ve form verilerek birçok çeşidi sağlanmıştır. Mermer, heykel yapımlarında da kullanıldığı için hem sanat hem mimari alanda kullanılan mermer çeşitleri bulunur. Mermer çeşitleri, ekonomik olarak 3 türe ayrılır. Traverten oniks mermerler, sert mermerler ve normal mermerler (en düşük maliyete sahip) çeşitleri vardır. Kuvars mermerler, traverten oniks mermer çeşitlerindendir. Diyabaz, granit ve serpantin mermer türleri ise sert mermerlerdendir. Son olarak maliyeti en düşük mermer türü olan normal mermerler ise konglomera ve dolomit mermer grubuna dahildir.

mermer2
blank
mermer
blank

Mermer Kullanım Alanları

Mermer tedarikçisi olarak birçok alanda kullanılan mermerleri sizlere ulaştırmaktayız. Mermer, bir maden olarak çıkarıldıktan sonra işlenerek kullanım alanlarına göre şekil verilir. Özellikler mimari ve sanat alanlarında estetik bir görüntü verdiği için sıklıkla tercih edilen bir üründür. Geniş bir kullanım alanına sahip mermer; mezarcılıkta, inşaat sektörü içerisinde, heykelcilikte, süs eşyaları ve dekorasyon alanlarında kullanılır. Estetik bir görüntü oluşturduğu için mimari alanında da sanatsal olarak kullanılır.

blank
blank
Şimdi İletişime Geçin

İletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.